test

Op 27 april is er ons jaarlijks jeugdtornooi die doorgaat op onze terreinen. Hieronder zijn alle wedstrijden te vinden per categorie. Het zijn de jeugdploegen van de U6 tot en met de U11. Door op het pijltje te klikken/drukken of op de ploeg kunt u de wedstrijden raadplegen. 

Voormiddag:

09u00 – 09u25 :
Daring Brugge 1 – Mandel United 1 (terrein 7)
Exc. Zedelgem 1 – Daring Brugge 2 (terrein 8)

09u35 – 10u00:
Daring Brugge 2 – Mandel United 2 (terrein 7)
Mandel United 1 – Exc. Zedelgem 2 (terrein 8)

10u10 – 10u35:
Daring Brugge 1 – Exc. Zedelgem 1 (terrein 7)
Mandel United 2 – Exc. Zedelgem 2 (terrein 8)

10u45 – 11u10:
Daring Brugge 1 – Daring Brugge 2 (terrein 7)
Exc. Zedelgem – Exc. Zedelgem 2 (terrein 8) 

11u20 – 11u45:
Mandel United 1– Exc. Zedelgem (terrein 7)
Daring Brugge 1 – Mandel United 2 (terrein 8)

11u55 – 12u20:
Daring Brugge 2 – Exc. Zedelgem 2 (terrein 7)
Exc. Zedelgem – Mandel United 2 (terrein 8)

12u30 – 12u55:
Daring Brugge 1 – Exc. Zedelgem 2 (terrein 7)
Mandel United 1 – Daring Brugge 2 (terrein 8) 

13u00 – 13u25:

Mandel United 1 – Mandel United 2 (terrein 7)

09u00 – 09u25
Daring Brugge – Exc. Zedelgem (terrein 1)
FC Veldegem – Exc. Zedelgem (terrein 2)

09u35 – 10u00
Exc. Zedelgem – SV Loppem (terrein 1)
VV Westkapelle – Jong Moerkerke (terrein 2)

10u10 – 10u35
Daring Brugge – FC Veldegem (terrein 1) 
SV Loppem – Jong Moerkerke (terrein 2)

10u45 – 11u10
Daring Brugge – Exc. Zedelgem (terrein 1)
FC Veldegem – Jong Moerkerke (terrein 2)

11u20 – 11u45
VV Westkapelle – FC Veldegem (terrein 1)
Daring Brugge – SV Loppem (terrein 2) 

11u55 – 12u20
Exc. Zedelgem – Jong Moerkerke (terrein 1) 
FC Veldegem – SV Loppem (terrein 2)

12u30 – 12u55
Daring Brugge – Jong Moerkerke (terrein 1)
VV Westkapelle – Exc. Zedelgem (terrein 2)

13u00 – 13u25
 VV Westkapelle – SV Loppem (terrein 1)

Groep A op terrein 3                                                                                                                 Groep B op terrein 4

09u00 – 09u25                                                                                                                      09u00 – 09u25
Daring Brugge 1 – Dosko Sint-Kruis                                                                                     Daring Brugge 2 – KFC Heist 2

09u35 – 10u00                                                                                                                      09u35 – 10u00
KVV Aartrijke – KFC Heist 1                                                                                                  SV Loppem – VK Dudzele

10u10 – 10u35                                                                                                                     10u10 – 10u35
Daring Brugge 1 – KVV Aartrijke                                                                                          Daring Brugge 2 – SV Loppem

10u45 – 11u10                                                                                                                      10u45 – 11u10
Dosko Sint-Kruis – KFC Heist 1                                                                                            KFC Heist 2 – VK Dudzele

11u20 – 11u45                                                                                                                      11u20 – 11u45
Daring Brugge 1 – KFC Heist 1                                                                                            Daring Brugge 2 – VK Dudzele

11u55 – 12u20                                                                                                                      11u55 – 12u20
Dosko Sint-Kruis – KVV Aartrijke                                                                                          KFC Heist 2 – SV Loppem


Eindwedstrijden U8

12u30 – 12u55
4de U8 groep A – 4de U8 groep B
3de U8 groep A – 3de U8 groep B

13u00 – 13u25
2de U8 groep A – 2de U8 groep B
1ste U8 groep A – 1ste U8 groep B

Groep A op terrein 5                                                                                                             Groep B op terrein 6

09u00 – 09u25                                                                                                                      09u00 – 09u25
Daring Brugge 1 – Dosko Sint-Kruis                                                                                     KSC Blankenberge – SV Oostkamp

09u35 – 10u00                                                                                                                      09u35 – 10u00
Exc. Zedelgem – DV Kortrijk                                                                                                 Daring Brugge 2 – FC Veldegem

10u10 – 10u35                                                                                                                     10u10 – 10u35
Daring Brugge 1 – Exc. Zedelgem                                                                                       KSC Blankenberge – Daring Brugge 2

10u45 – 11u10                                                                                                                     10u45 – 11u10
Dosko Sint-Kruis – DV Kortrijk                                                                                             SV Oostkamp – FC Veldegem

11u20 – 11u45                                                                                                                     11u20 – 11u45
Daring Brugge 1 – DV Kortrijk                                                                                              KSC Blankenberge – FC Veldegem

11u55 – 12u20                                                                                                                     11u55 – 12u20
Dosko Sint-Kruis – Exc. Zedelgem                                                                                      SV Oostkamp – Daring Brugge 2


Eindwedstrijden U9

12u30 – 12u55
4de U9 groep A – 4de U9 groep B
3de U9 groep A – 3de U9 groep B

13u00 – 13u25
2de U9 groep A – 2de U9 groep B
1ste U9 groep A – 1ste U9 groep B

NAMIDDAG:

Groep A op terrein 3                                                                                                                 Groep B op terrein 4

14u00 – 14u25                                                                                                                      14u00 – 14u25
Daring Brugge 1 – Dosko Sint-Kruis                                                                                     Daring Brugge 2 – KFC Heist 2

14u35 – 15u00                                                                                                                    14u35 – 15u00
KVV Aartrijke – KFC Heist 1                                                                                                  SV Loppem – VK Dudzele

15u10 – 15u35                                                                                                                     15u10 – 15u35
Daring Brugge 1 – KVV Aartrijke                                                                                          Daring Brugge 2 – SV Loppem

15u45 – 16u10                                                                                                                 15u45 – 16u10
Dosko Sint-Kruis – KFC Heist 1                                                                                            KFC Heist 2 – VK Dudzele

16u20 – 16u45                                                                                                                     16u20 – 16u45
Daring Brugge 1 – KFC Heist 1                                                                                            Daring Brugge 2 – VK Dudzele

16u55 – 17u20                                                                                                                     16u55 – 17u20
Dosko Sint-Kruis – KVV Aartrijke                                                                                          KFC Heist 2 – SV Loppem


Eindwedstrijden U8

12u30 – 12u55
4de U8 groep A – 4de U8 groep B
3de U8 groep A – 3de U8 groep B

13u00 – 13u25 
2de U8 groep A – 2de U8 groep B
1ste U8 groep A – 1ste U8 groep B

Klik op de bewerken-knop om deze tekst te wijzigen. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.