Wedstrijden van de week

Uur  Ploeg  Wedstrijd 
Woensdag 18 april 
18u00  U9E 

Jong Male – Daring Brugge 

Wedstrijd van 28 april 

18u00  U12 

JSV Veurne – Daring Brugge 

Beker “Het Nieuwsblad” 

19u30  U13 

Davo Westende – Daring Brugge 

Beker “Het Nieuwsblad” 

19u00  U15J  Daring Brugge – Sport Blankenberge 
19u00  1ste ploeg  HO Oedelem – Daring Brugge 
19u30  U17  Daring Brugge – KFC Varsenare 
19u30  G-voetbal  Daring Brugge – Club Brugge 
Vrijdag 20 april 
19u00  U15J 

KFC Heist – Daring Brugge 

Wedstrijd van 14 april 

19u00  U12I  Daring Brugge – VV Westkapelle 
Zaterdag 21 april 
09u00  U10D  Daring Brugge – VK Dudzele 
09u15  U17  Daring Brugge – VVC Beernem 
10u00  U7D  De Haan – Daring Brugge 
10u00  U8  De Haan – Daring Brugge 
10u30  U7H  KFC Moerkerke – Daring Brugge 
10u30  U9E  Daring Brugge – SV Loppem 
10u30  U9G  Daring Brugge – KSV Bredene 
10u30  U10A  Daring Brugge – Club Roeselare 
11u30  U11  KSV Bredene – Daring Brugge 
13u15  U12C  Daring Brugge – SK Torhout 
13u15  U15C  Daring Brugge – Ruddervoorde 
13u45  U13  De Haan – Daring Brugge 
18u00  U21  Daring Ruddervoorde – Daring Brugge 
Zondag 22 april 
10u00  G-Voetbal  Daring Brugge – KV Oostende 
10u00  G-Voetbal  Daring Brugge – Club Brugge 
10u00  G-Voetbal  Daring Brugge – Cercle Brugge 
10u30  G-Voetbal  Cercle Brugge – Daring Brugge 
15u00  1ste ploeg  Daring Brugge – Daring Ruddervoorde 
Maandag 23 april 
09u00  U11 

Daring Brugge – Zeebrugge 

Wedstrijd van 28 april 

Dinsdag 24 april 
18u30  U12C 

Daring Brugge – SK Torhout 

Wedstrijd van 21 april 

19u30  U13 

Daring Brugge – Davo Westende 

Beker “Het Nieuwsblad”  

Woensdag 25 april 
18u00  U7H  Daring Brugge – KFC Heist 
18u00  U7D  Daring Brugge – KSV Jabbeke 
18u00  U8  Daring Brugge – KFC Heist 
18u30  U9G 

KVV Aartrijke – Daring Brugge 

Wedstrijd van 28 april 

18u00  U10D  KFC Heist – Daring Brugge 
18u00  U12 

Daring Brugge – JSV Veurne 

Beker “Het Nieuwsblad” 

18u00  U13  Daring Brugge – KSV Jabbeke 
Woensdag 26 april 
19u30  U12I 

KFC Moerkerke – Daring Brugge 

Wedstrijd van 28 april 

JEUGDTORNOOI DARING BRUGGE OP 28 APRIL 
09u30  U17  KSV Jabbeke – Daring Brugge 
14u30  U15C 

KV Oostende – Daring Brugge 

Forfait geven 

15u15  U15J 

VK Dudzele – Daring Brugge 

Vraag om te verplaatsen naar 25 april 

10u30  U10A 

Kachtem – Daring Brugge 

te verplaatsen of niet spelen 

Maandag 30 april 
U9  Beker Cercle Brugge halve finales 
Woensdag 2 mei 
13u45  U12C 

Zedelgem – Daring Brugge  

Wedstrijd van 28 april